The Action míří do Jablonce nad Nisou

Čt 14.září 2017

The Action New Generation zprostředkovává žákům osmých a devátých tříd základních škol a studentům středních škol, tedy mladým začínajícím řidičům, emotivní zážitek reálných dopadů dopravní nehody. Další představení nás čeká 23. 10. 2017 v Eurocentru Jablonec nad Nisou

The Action New Generation je multimediální divadelní představení plné emocí určené všem budoucím a začínajícím řidičům

Nehovoří se o nabouraných vozidlech nebo pomačkaných blatnících. Účastníci otevřeně hovoří o trvalé invaliditě a mnohdy i o smrti mladých lidí, kteří přecenili své schopnosti nebo se chovali nepochopitelně nezodpovědně.

Představení nikoho nepoučuje, protože poučování lidí v této věkové kategorii se vždycky spolehlivě míjí účinkem. Rozhodně se nejedná o klasickou preventivní přednášku. Není to nudné povídání policisty na jevišti. The Action New Generation je divadelním představením. Je to divadelní hra, kterou napsal sám život, ale – bohužel – i smrt. Divadelní hra, resp. koláž složená z moderní diskotékové hudby, video snímků s dynamickým střihem, výrazového tance a hlavně skutečných příběhů přednášených těmi, kteří je prožili.

Téměř všichni oslovení studenti si díky The Action podle svých slov více uvědomují nebezpečí dopravních nehod a důsledky nezodpovědného chování řidičů.

Představení stojí za to vidět. REGISTRACE

Přijměte naše pozvání a registrujte se na webu the Action nebo na kontaktu theaction@periculum.cz, případně telefonicky na čísle: 737 282 838.