Nebezpečná místa v Libereckém kraji

Nehodová lokalita u Železného Brodu

Nehodová lokalita železný Brod - Loužnice je pověstná těžkými nehodami motocyklistů. Strávili jsme v ní celé léto, pozorovali chování řidičů a popsali jsme nebezpečí, které v tomto úseku hrozí. Projekt jsme realizovali s Polským partenerem Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego (WORD) a je spolufinancován z prostředků Evropského dotačního fondu pro regionální rozvoj - Fond malých projektů prostřednictvím Euroregionu Nisa v rámci programu Cíl 3 - překračujeme hranice.

Nehodová lokalita u Pertoltic

Nehody u Pertoltic na Frýdlantsku mívají vážné následky. Vypozorovali jsme co je příčinou nehod a přinášíme Vám reportáž z místa. Projekt jsme realizovali s Polským partenerem Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego (WORD) a je spolufinancován z prostředků Evropského dotačního fondu pro regionální rozvoj - Fond malých projektů prostřednictvím Euroregionu Nisa v rámci programu Cíl 3 - překračujeme hranice.

Nehodová lokalita Podgorki u Jelení Hory (Polsko)

V rámci česko-polského projektu jsme se také podívali na úseky, které se nachází u našich sousedů. Nehodová lokalita u obce Podgorki u Jelení Hory (Polsko) je pověstná těžkými nehodami motocyklistů. Úsek jsme podrobili pečlivému pozorování a přinášíme Vám video, které ukazuje na co si dát v takových místech pozor.

Nehodová lokalita v Piechowice

Nehodová lokalita u Polských Piechowic je pověstná smrtelnými nehodami. Místo, kterým často projíždí i čeští turisté. Podívejte se na co a kde si dát největší pozor. V úseku jsme natáčeli několik týdnů.